KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13051449
nr 1305 1449
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Stockholms Stadshus, signerad. Motivet: 29x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:44:12
3/2 19:22:37
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg